Na veletrhu Evolution 2019 jsme poprvé představili na veřejnosti přístroj Athon 5. Zájem byl mnohem vyšší než jsme očekávali ! Děkujeme všem návštěvníkům naší expozice za slova chvály a uznání. Jsme za každou zpětnou vazbu od zákazníků vděční a vaše reakce nám opět připoměly, že  jdeme správnou cestou. 

Na veletrhu jsme mj. ukázali názorně, že rozsvítit plazmovou trubici je úkol pro průměrného elektrotechnika. Tyto přístroje jsou ale většinou "svítítka" která sice vypadají hezky, ale funkci plní jen a pouze jako neonová reklama nad nějakým obchodem. Samozřejmě se s takovým přístrojem vždy objeví od "výrobce" hezký příběh o vyjímečnosti právě jeho výrobku... Jsou i tací, kteří používají tzv. čínské plazmakoule a přesto své výrobky honosně nazývají "Plazmový generátor".  Jsou to z hlediska fungujících frekvenčních terapií naprosté nesmysly.

Chtěli jsme tak upozornit na zmatek, který je v ČR v této oblasti.

Team Z-Technology s.r.o.

ATHON 5 - Plasma Generator

athon 5 černé pozadí

 

Plazmový generátor Athon 5 vychází z našeho skvělého a osvědčeného modelu Athon 7. Jde přístroj, který generuje shodný signál, se kterým pracoval Dr. Rife. Tento signál, je možno využít ke zkoušení odolnosti elektroniky, zároveň si můžete zařídit svou domácí, soukromou laboratoř a testovat účinky frekvencí na mikroorganismy. Plazmový generátor Athon 5 splňuje veškeré požadavky na el. přístroje pro domácí použití. Athon 5 není zdravotnický prostředek a není zamýšlen jako přístroj pro jakékoliv ovlivňování či snad léčení nemocí. Athon 5 je v současnosti absolutní světovou špičkou.Žádný jiný výrobce nenabízí přístroj s původním Rifeho signálem. Přístroj Athon 5 má mj. automatické dolaďování s ohledem na okolí přístroje, tedy vlastní diagnostiku pro udržení správné nosné a působící frekvence.

 

athon 5 rotace záruční list, záruka 2 roky