» Petr Procházka

 


Petr Procházka

Detoxikační antiaging poradce pevného zdraví
Akreditovaný výživový poradce s certifikací
Akreditovaný zdravotník první pomoci a zotavovacích akcí
Specialista na elektroherbalismus
Certifikovaný biorezonanční specialista

 

Zakladatel:

PRVNÍHO ANTIAGING CENTRA V ČR MEDICNATUR
s komplexní péčí o člověka
a
CENTRA PREVENCE ANTIAGING PRAHA
PORADNY BIOMICROSCAN

 

 

Vždy jsem se zajímal o zdravý životní styl.

Mnoho potíží lze řešit přírodní cestou, tzv. nutraceutiky, nikoliv antibiotiky, kortikoidy a jinými chemikáliemi, jak jsou bohužel v dnešní době lidé zvyklí a automaticky polykají takovéto hrůzy, které nejsou pro náš organismus zrovna to nejlepší řešení. Tělo pochází přírody a mělo by se léčit přírodou, nikoliv chemickými léky. To totiž poněkud postrádá logiku... Velice mě to nadchlo a začal jsem se zajímat o přírodní medicínu spolu s výživou. Studoval jsem různé materiály týkající se této problematiky, stále navštěvuji odborné semináře, přednášky, školící zařízení akreditované ministerstvem školství a získávám neustále další cenné zkušenosti od největších profesionálů v republice, kteří mají významné poznatky ze zahraničí.

Nejvíce mě zaujala problematika týkající se patogenních mikroorganismů. Je to velice zajímavé a dosud ne zcela probádané odvětví, na které se vedou neustálé diskuze o jejich obrovské nebezpečnosti. Ještě dnes si mnozí lidé neuvědomují závažnost těchto problémů a berou je na lehkou váhu. Při tom by toto měl řešit každý, kdo nechce nechat ovládat svoje tělo cizími organismy a toxiny, které do něj nepatří a způsobují většinu zdravotních problémů.

Všem lidem, kteří chtějí předcházet problémům, rád pomůžu a poradím.

 

Specializace:

DNA analýza metabolických typů, elektroherbalismus - patogenní mikroorganismy - (paraziti, viry, agresivní kmeny bakterií, plísně), zásadotvorná regenerace, hloubkové detoxikační postupy, překyselení organismu, metabolický odpad, toxiny, těžké kovy, imunita, pohybové potíže, toxikologie potravin, vyšetření potravin a potravinových doplňků v tekutém stavu na těžké kovy, na patogenní mikroorganismy, bakterie a chemikálie, výživové poradenství, obezita, sportovní výživa, redukční výživa, nutriční prevence chorob, alternativní směry ve výživě, psychologie výživy, výživa dětí a seniorů, výživa těhotných a kojících žen, výživa při diabetes I. a II. (cukrovka),vyživa při intoleranci na lepek (celiakie), zažívací trakt, zácpa, problémy vnitřních orgánů a další.

 

Diplom

 

Kontakt:

tel.: 773 53 66 53, poradna@medicnatur.cz

 

 

Přednášková činnost na konferencích: 

Certifikáty:ZTM4NWNi